NATALIA KUKULSKA - STRONA FANÓW POLSKIEJ KSIĘŻNICZKI POPU
Second Chance




Strona Fanów powstała 25 marca 2010 r.

POLECAMY

ANNA JANTAR
- Oficjalna Strona
- Nieoficjalne forum
- Blog o Artystce

JAROSŁAW KUKULSKI
- Oficjalna Strona

MICHAŁ DĄBRÓWKA
- Oficjalna Strona
- Info perkusista.pl

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik wejść
Serie B
www.ubf.pl
Załóż:
- Darmowe Forum
- Stronę Internetową
Wielkanoc 2014
Administracja Second Chance

Zdrowych i Wesołych Kochani!!! ;-) Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowy i magiczny! :)

Patisa 19 kwiecień 2014 0 ˇ 263
Wizyta Natalii w SOS Wioski Dziecięce, 12.04.2014
Newsy

12 kwietnia w sobotę Natalia pojawiła się z przedświąteczną wizytą w SOS Wioski Dziecięce w Siedlcach. Natalia jako Ambasador Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce już nie po raz pierwszy odwiedziła dzieci. Ostatnie spotkanie miało miejsce w domowym studiu Natalii w Komorowie, gdzie wspólnie nagrali teledysk do świątecznej, gwiazdkowej piosenki. Był to specjalny prezent od Artystki i jej męża Michała, tego nagrania posłuchacie: POD TYM LINKIEM. A teraz Natalia kolejny raz odwiedziła dzieci, by móc je przedświątecznie uściskać. Na spotkaniu było radośnie, kolorowo i bardzo świątecznie...

A jak bardzo?! Zapraszamy do galerii zdjęć na oficjalnej stronie Natalii, które po części oddadzą Wam to wyjątkowe wydarzenie :) (kliknij w obrazek, aby przejść do galerii)



"Ostatnio widziałam dzieciaki w zeszłą zimę, kiedy przyjechały do mnie do domu nagrać piosenkę, tak szybko urosły, że ich nie poznałam." - powiedziała Natalia podczas swojej wizyty.


Więcej informacji ze spotkania znajdziecie: TUTAJ

Patisa 18 kwiecień 2014 0 ˇ 354
Natalia na prapremierze "Karol Wojtyła Historia Prawdziwa".
Internet

W środę, 2 kwietnia (w dniu 9. rocznicy śmierci bł. polskiego papieża) w teatrze im. Juliusza Słowackiego odbyła się światowa prapremiera włoskiego musicalu operowego "Karol Wojtyła: Historia Prawdziwa". Po rozmowach z Watykanem zdecydowano, aby nadać tej premierze dodatkową jakość i zorganizować ją właśnie w Krakowie. W roli gospodarza i konferansjera musicalu widzowie mogli usłyszeć i zobaczyć wspaniałą wokalistkę Natalię Kukulską. Nasza Gwiazda przywitała przybyłych gości oraz podziękowała za zaproszenie i realizację tak ważnego musicalu. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. Wśród obecnych gości honorowych był Stanisław kardynał Dziwisz oraz władze miasta i Instytutu Jana Pawła II, a także siostry sercanki z siostrą Tobianą Sobótką, która trwała przy Janie Pawle II w ostatnich chwilach jego życia, pani Halina Kwiatkowska, bliska znajoma papieża, pierwsza aktorka Teatru Rapsodycznego prowadzonego przez Mieczysława Kotlarczyka.


Natalia dodała na swoim Facebooku kilka fotek i określiła krakowską przygodę jako wyjątkową :) Zdjęcia z tej wyprawy zobaczycie: TUTAJ (1), TUTAJ (2) i TUTAJ (3)

Z kolei po więcej informacji i zdjęć z prapremiery włoskiego musicalu
"Karol Wojtyła: Historia Prawdziwa" zapraszamy na strony:

ONET.PL   FACEBOOK.COM   FRANCISZKANSKA.PL   INTERIA.PL   NEWSPIX.PL

NATALIAKUKULSKA.PL

Patisa 05 kwiecień 2014 0 ˇ 291
Natalia włączyła się w akcję "Polska na niebiesko"
Akcje, licytacje...

2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Już u 1 na 100 dzieci diagnozuje się autyzm. Fundacja chce dodać otuchy rodzicom w całej Polsce. Pokazać, że autyzm to nie koniec świata. Że można wychować niepełnosprawne dziecko, być szczęśliwym, mieć przyjaciół, normalnie żyć. To właśnie 2 kwietnia najbardziej znane budynki na świecie są oświetlane na niebiesko ponieważ niebieski to kolor autyzmu i wszystko to jest w geście solidarności z osobami zmagającymi się z autyzmem. Odbywa się również ogólnopolska akcja "Polska na niebiesko", której organizatorem jest Fundacja "JiM" ("Jaś i Małgosia"). Fundacja ta od lat wspiera dzieci z autyzmem, prowadzi największe w Polsce centrum terapii dla dzieci, diagnozuje dzieci, wspiera rodziców, angażuje się na wielu polach, by dzieci otrzymały jak najbardziej fachową pomoc. Natalia Kukulska również postanowiła się włączyć. I tak dziś już świecą na niebiesko m.in.: Kazik, Ada Rusowicz, Raz, Dwa, Trzy, Ani Mru Mru i Kasia Wilk.

Podarujmy niebieski - budźmy świadomość... Nie bądźmy obojętni!

Natalia na niebiesko ;-)


(fot. Fundacja JiM, więcej zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ)


By dowiedzieć się więcej na temat akcji "Polska na niebiesko" i fundacji wspierającej "JiM",
koniecznie zajrzyjcie na stronę: JIM.ORG.PL oraz NATALIAKUKULSKA.PL

Patisa 04 kwiecień 2014 0 ˇ 397
Dziś 4 urodziny strony Fanów :)
Patisa 25 marzec 2014 0 ˇ 530
Pokaz mody Carinii w Dzień Kobiet, 8.III.2014
Internet


8 marca w hotelu Narvil w Serocku odbył się pokaz najnowszej kolekcji jesień/zima 2014/15 obuwia polskiej marki Carinii. Na pokazie pojawiło się wiele znanych osobistości, a wśród nich m.in. Aleksandra Szwed, Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska i oczywiście nasza Natalia, która tamtego wieczoru ubrała czarną sukienkę firmy La Mania.



Po więcej informacji i zdjęć zapraszamy na portale:

PLOTEK.PL

INTERIA.PL PUDELEK.PL
FORUMGWIAZD.PL EASTNEWS.PL WIDEOPORTAL.PL
YOUTUBE(WIDEO)

Polecamy również rozmowę z Natalią, którą przeprowadził Robert Patoleta. Na jakie tematy rozmawiali?! Posłuchajcie sami!

Patisa 23 marzec 2014 0 ˇ 395
Natalia z Fanami w DD TVN, 20.03.2014
Video

W ubiegłym roku Fani Natalii Kukulskiej przygotowali dla niej niezwykłą niespodziankę. Stworzyli film "I look @ U" w którym o Natalii opowiadają jej przyjaciele, współpracownicy, muzycy, aktorzy, dziennikarze, projektanci mody - osoby bliskie i dalsze. Razem ponad 70 nazwisk wśród których nie zabrakło m.in.: Łukasza Zagrobelnego, Eweliny Flinty, Andrzeja Piasecznego, Piotra Tymochowicza, Aleksandry Kwaśniewskiej, Krzysztofa Skiby, Michała Dąbrówki, Ewy Jach, Mietka Szcześniaka, Justyny Steczkowskiej, Ryszarda Rembiszewskiego i Michała Piróga. Wczoraj w studiu Dzień Dobry Natalia pojawiła się z trójką swoich najwierniejszych i najbardziej kreatywnych Fanów, a są nimi: Karolina Sobolewska, Paweł Talaga i Jarek Zakrzewski - to właśnie Oni stworzyli dla Niej ten wyjątkowy film.

Zapraszamy do oglądania.

Secret Fans Project - "I look @ U" - produkcja 2013



i rozmowa z Natalią i Jej Fanami w Dzień Dobry TVN, 20.03.2014

(kliknij w obrazek po szczegóły)


Patisa 21 marzec 2014 0 ˇ 530
Natalia z podziękowaniem!
Listy od Natalii Kukulskiej

Wczoraj Natalia odchodziła swoje 38 urodziny. Z tej okazji posypał się ogrom życzeń za które dziś postanowiła podziękować na swoim facebooku, załączyła też sweet fotkę:


"Ledwo dziś uniosłam się pod słodkim ciężarem życzeń od Was - kochani! Dziękuję za wszystkie słowa, gesty, kwiaty. Cieszę się, że pękło 70 tys. - to wspaniały prezent. Cóż za wyczucie chwili… :) W podziękowaniu złamię zasadę i umieszczę sweet focię, z której wirtualnego całusa przesyłam wszystkim przychylnym mi ludziom.
Fajnie Was mieć!!!"




Źródło: FACEBOOK.COM/NATALIAKUKULSKA

Patisa 04 marzec 2014 0 ˇ 585
Dla Kochanej Natalii z okazji urodzin!!!
Od Fanów

Specyficznym czasem jest uzewnętrznianie tego, co ulotne, bo przecież raz zdajemy maturę, raz obserwujemy narodziny naszych dzieci i ich stateczny rozwój, którym chcemy jak najdłużej nacieszyć nasze spojrzenia... czyli reasumując: zatrzymanie w kadrze pamięci tego wszystkiego, co składa się na nasze życie, tych wszystkich cudownych chwil, których przecież nie sposób powtórzyć i które są elementem nie zawsze łatwej egzystencji na tym ziemskim padole. Ale ludzka odporność życiowa ma to do siebie, że wypieramy, to co złe a zostawiamy ten element myśli, które czyni nasze dusze pięknym doświadczeniem i brylujemy na zasadzie podniosłych emocji, od których "ożywamy". Ponadto jedno się nie ma prawa zmienić - nasza metryka na zawsze będzie opiewać się na określonej liczbie dnia, miesiąca i roku, w którym utrwaliliśmy nasze ziemskie naniesienie przy skromnym udziale rodziców. Wpierw jesteśmy dziećmi, potem młodzieńczym narybkiem aż w końcu ludźmi dorosłymi, od których oczekuje się przemyślanych i rozsądnych decyzji. W życiu trzeba wszystkiego doświadczyć... Właśnie...

Ta miłość, może nie taka jak do matki czy ojca, ale na pewno pokrótce platoniczna jest dla nas czymś ważnym, uświetnia sympatię dla tej osoby i daje jej poczucie, że nie jest sama... 3 marca 1976 roku w Warszawie przyszła na świat dziewczynka, która uświetniła życie nie tylko swoich Rodziców, wybitnych artystów, ale także całego świata muzyki, dostarczając stopniowo wzruszeń, radości i miłości względem zawodu, który ukocha.

I My dziś chcemy wznieść toast za 38 urodziny Naszej Muzy, którą jest Natalia Kukulska.

Kochana Natalio,
Nie sposób jest napisać bezpośrednie życzenia, bo jesteś splotem wszystkiego, co piękne i wartościowe. W każdym razie Twoja muzyka i Twoja godność personalna jest swoistym wyrażeniem tego, jak jesteś Nam droga. W dniu Twojego święta pragniemy Ci podziękować za to wszystko, co dla Nas robisz, za Twoje zaangażowanie w każdym projekcie, czy to zawodowym czy osobistym, skierowanym do naszych wewnętrznych połówek, czyli do naszych serc, jest zamierzeniem szczerym i niezwykle prawdziwym.

Kochamy czas wspólnych koncertów, osobistych spotkań, które są zawsze czymś niezapomnianym i pięknym, bo jakże ubogo by było bez Ciebie i Twojej asekuracji duchowej. Twoja muzyka przynosi Nam ukojenie w życiu, które nie zawsze jest bajką, lecz dzięki Tobie mamy siłę podnieść się z wyboistych zakrętów, jakie czasem pojawiają się na naszej drodze wskutek różnych decyzji i działań. Jesteś naszym drogowskazem, bo pokazujesz, że warto walczyć o własne marzenia i cele. Również Ty w życiu hartujesz Nas zasadą, że z każdego problemu jest słuszne wyjście. Ten flakon życzeń to wymiar naszego oddania ku Tobie. Dużo zdrowia, nowych pomysłów artystycznych i wyzwań, które potrzebne są do kreowania własnej kreatorskiej duszy i samych pięknych perspektyw. Radości i pociechy z dzieci, męża i wszystkiego, co niesie Tobie słońce.

Im więcej Ciebie, tym lepiej dla pomyślności tego świata i dla Nas...
Kochamy Ciebie i w dniu Twoich Urodzin składamy Ci osobisty hołd,

Twoi Fani

Życzenia na stronę Fanów napisała: Kasia Trybuła


Fot. Jarek Zakrzewski, Grafika: Patrycja Zobel

Patisa 03 marzec 2014 0 ˇ 629
"Night of the Proms" już niebawem w Polsce!
Koncerty

Wielki koncert, wielkie niezwykłe widowisko "Night of the Proms" po raz pierwszy w Polsce. To jedna z największych halowych imprez na świecie, które odbywały się Belgii, Holandii, Niemczech, Danii, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu, a już 22 marca także i w Polsce. Gwiazdą reprezentującą nasz kraj będzie jedna z największych Gwiazd w Polsce, Natalia Kukulska! Oprócz niej wystąpią również: Amy MacDonald, OMD, Le DIV4S oraz Coolio!

13 lutego - Natalia Kukulska, John Miles i Mateusz Ziółko pojawili się w Warszawie na konferencji związanej właśnie z tym wydarzeniem.


Zdjęcia pochodzą z oficjalnego fanpaga Natalii Kukulskiej na facebooku

Relacje video z konferencji znajdziecie na stronach: CGM.PL oraz ONET MUZYKA,
a także na Youtube (wideo publikujemy poniżej).



Jeśli wybieracie się na ten koncert - koniecznie wpiszcie się na listę koncertową, którą znajdziecie: TUTAJ. Nie zapomnijcie też odwiedzić oficjalnego profilu na facebooku:
NIGHT OF THE PROMS. Tam na bieżąco będą pojawiać się informacje odnośnie imprezy.


NATALIA W TELEWIZJI


15 marca Natalia pojawiła się w programie "Pytanie na Śniadanie" w którym odpowiedzała na pytania Marzeny Rogalskiej. Zapis całej rozmowy dostępny jest na stronie oficjalnej:
NATALIAKUKULSKA.PL. Natomiast w sobotniej "Panoramie" ukazała się krótka zapowiedź koncertu. Tę zapowiedź również obejrzycie na stronie: NATALIAKUKULSKA.PL. Zaś w czwartkowym wydaniu programu "Świat się kręci" Natalia była gościem Agaty Młynarskiej. Oczywiście tematem rozmowy był zbliżający się, wyjątkowy, pierwszy w Polsce koncert "Night of the Proms". Rozmowę z wokalistką obejrzycie na stronie: NATALIA KUKULSKA.PL.
Życzymy miłego oglądania i oczywiście zapraszamy na koncert!
Patisa 17 luty 2014 0 ˇ 415
Natalia na Gali "Viva Najpiękniejsi!"
Internet

10 lutego odbył się finał kolejnej edycji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi". To już trzeci taki plebiscyt, który jest połączony z akcją charytatywną "I ty możesz sięgnąć gwiazd!". Telewidzowie podczas retransmisji Gali mogą wysyłać SMSy, z których cały dochód zostanie przekazany podopiecznym - utalentowanym dzieciom z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych. O tym, komu zostanie przekazana pomoc w danej edycji decyduje Kapituła Honorowa czyli Laureaci poprzednich edycji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi". Gala "Viva Najpiękniejsi" to także wieczór pełen muzyki. W tym roku zaśpiewała dla nas Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, zespół LemON, Stanisław Soyka, Andrzej Piaseczny oraz Natalia Kukulska. Nasza Gwiazda wykonała piosenkę "Decymy" w ciekawym połączeniu z "Piosenką Światłoczułą." Jej genialny występ ukazujemy poniżej, zapraszamy do oglądania:

Natalii gratulujemy udanego występu, a my przypominamy, że na Gali to nie był Jej pierwszy występ - 8 lat temu Artystka zaśpiewała w duecie ze Zbigniewem Zamachowskim "Daj mi tę noc". Występ ten obejrzycie na stronie: NATALIAKUKULSKA.PL.

Tegoroczną Galę poprowadzili: Monika Richardson z Tomaszem Kammelem, a plebiscyt Najpiękniejszych wygrali: Ania Przybylska z Piotrem Adamczykiem. GRATULUJEMY!


Więcej informacji i zdjęć dostępnych jest na stronach:

FB.PL/FOTO/PRÓBA

MILIONKOBIET.PL E.WOJCIECHOWSKA.PL
TELEMAGAZYN.PL PUDELEK.PL/GD VITKAC.COM
NOWINY24.PL GLAMKI.PL PLOTEK.PL
FACEBOOK.PL AFTERPARTY.PL KOKTAJL.PL

Patisa 12 luty 2014 0 ˇ 653
Strona 2 z 48 < 1 2 3 4 5 > >>
Linki do stron z Natalią

 

Góra strony
Autograf Natalii
Natalia Kukulska
Aby otrzymać specjalną pocztówkę z autografem Natalii Kukulskiej, wystarczy przesłać zaadresowaną kopertę z naklejonym znaczkiem zwrotnym na adres:

Patrycja Zobel
Dalki 18, skr. poczt.21
62-200 Gniezno

Wszelkie pytania kierujcie pod adres: patisa@op.pl

(Czas oczekiwania na autograf z dedykacją od 3-12 miesięcy).

Cbox - dla Was :)

Enter - wysyłanie wiadomości (nie przejdziemy do nowej linii).


Natalia Kukulska oficjalna strona

               



ViPRoom i Gwiazdy Olgi Jakubiec

FACEBOOK.COM/VIPROOM

Zobacz też: Specjalne podziękowania dla Olgi Jakubiec
od Fanów Natalii Kukulskiej

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Artykuły :: Download :: Forum :: Linki :: Kategorie Newsów
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie