NATALIA KUKULSKA - STRONA FANÓW POLSKIEJ KSIĘŻNICZKI POPU
Second Chance
Strona Fanów powstała 25 marca 2010 r.

POLECAMY

ANNA JANTAR
- Oficjalna Strona
- Nieoficjalne forum
- Blog o Artystce

JAROSŁAW KUKULSKI
- Oficjalna Strona

MICHAŁ DĄBRÓWKA
- Oficjalna Strona
- Info perkusista.pl

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik wejść
Serie B
www.ubf.pl
Załóż:
- Darmowe Forum
- Stronę Internetową
Natalia w Brzezinach, 1.09.2014
Koncerty


1 września 2014 r. odbyła się 5. jubileuszowa edycja imprezy kulturalnej "U Zbyszka na podwórku". Zbigniew Zamachowski jako honorowy obywatel Brzezin co roku zaprasza swoich przyjaciół i artystów na kameralną scenę do Muzeum Regionalnego w Brzezinach. W tym roku Gwiazdą tego wyjątkowego wydarzenia była Natalia Kukulska i jej zespół, a imprezę poprowadziła Monika Zamachowska. Pogoda nie dopisywała, ale w momencie kiedy nasza Idolka wkroczyła na scenę od razu przestało padać. Zaśpiewała dla nas m.in. słoneczną piosenkę "Tyle słońca w całym mieście", "Black & White", "Maniac", "To jest komiks", "Wierność jest nudna", "Im więcej Ciebie tym mniej", "Piosenkę Światłoczułą" a także "Daj mi tę noc" w duecie ze Zbigniewem Zamachowskim.

Koncert w skrócie dostępny jest w serwisie Youtube! Zapraszamy do oglądania:


Wideo autorstwa Pawła Kubickiego - dziękujemy!!!

MEDIA O KONCERCIE:

BRZEZINY.PL

SPACEIN.PL MUZEUMBRZEZINY.PL
MUZEUMBRZEZINY.PL(2)

Patisa 28 wrzesień 2014 0 ˇ 279
To już czwarta rocznica...
Newsy

Dziś, 13 września mija kolejna rocznica śmierci Taty Natalii, Jarosława Kukulskiego.

Czwarta...

Już cztery lata nie ma Pana Jarosława wśród nas. Wybitnego kompozytora, twórcy największych przebojów, a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu, z którym lubiło się po prostu być.

Pamięć wciąż trwa. Czas mija, a ona jest niezmienna. Pamiętamy.

Na stronie Natalii, a także na Pamiątkowej stronie Pana Jarosława ukazały się wspomnieniowe newsy oraz unikatowe zdjęcia, które wcześniej nie były publikowane. Zapraszamy!

NATALIAKUKULSKA.PL     JAROSLAWKUKULSKI.COM

Patisa 13 wrzesień 2014 0 ˇ 294
Oświadczenie
Newsy

W związku z najnowszymi NIEPRAWDZIWYMI doniesieniami prasowymi na temat Natalii Kukulskiej możemy przeczytać na Jej stronie oficjalnej oświadczenie managementu, jak również komentarz Artystki:

"W związku z pojawiającymi się dziś w mediach informacjami na temat Natalii Kukulskiej, oświadczam, że wszelkie informacje dotyczące jej kontaktów z Piotrem Kukulskim są nieprawdziwe.

Wbrew temu co piszą gazety i portale, utworu "Tyle słońca w całym mieście" nie można usłyszeć w żadnej reklamie telewizyjnej.

Sprawy rodzinne i finansowe artystki pozostają w sferze prywatnej, dlatego zapewniam, że istnienie jakichkolwiek informatorów mających wiedzę na te tematy są niezgodne z prawdą.

Poniżej publikuję komentarz Natalii Kukulskiej w wymienionej sprawie.

Dorota Witt

"Od kilku lat opisywana jest głośno w mediach relacja moja i Piotra Kukulskiego. Powiedziano i pozmyślano już wszystko, zbudowano historie, na kanwach których powstały kolejne. Wszystko dzieje się bez mojego udziału i wypowiedzi publicznych, a mimo to wplątana jestem w hasła typu: konflikt, pranie brudów, kłótnia, zgoda...
Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat. Mój stosunek do niego i jego poczynań zachowam dla siebie. Sugerowanie mi postawy materialistycznej - w tytułach i artykułach typu: " Pogodziły ich pieniądze " jest bardzo krzywdzące.
Za użycie fragmentu tekstu piosenki na etykiecie nie otrzymałam żadnej gratyfikacji. Tekst jest autorstwa ś.p. Janusza Kondratowicza. "


Źródło: NATALIAKUKULSKA.PL


Patisa 28 sierpień 2014 0 ˇ 79
Projekcja koncertu "Życia Mała Garść" już dziś!
Koncerty

"Życia Mała Garść" to koncert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu, który odbył się 3 czerwca 2012 w opolskim amfiteatrze. Opiekę artystyczną nad tym koncertem objęła Natalia Kukulska. Artystka starała się wybrać artystów "nieoczywistych" - jak się wyraziła - niekojarzących się wprost ani z repertuarem Anny Jantar, ani z kompozycjami Jarosława Kukulskiego. To próba zwrócenia uwagi, że ich piosenki są aktualne również dzisiaj. Nie szukała więc wokalistów z pokolenia rodziców. Zaśpiewali m.in. Halina Mlynkova, Kuba Badach, Czesław Mozil, Kasia Dereń, Dorota Miśkiewicz, Katarzyna Groniec i Ania Rusowicz. Wyjątek stanowiła jedynie Halina Frąckowiak, która wykonała dramatyczną piosenkę pt. "Anna już tu nie mieszka", będącą zapisem uczuć najbliższych tuż po tragicznej śmierci Ani w katastrofie lotniczej w 1980 r.

Pod koniec roku 2012 Natalia przygotowała album CD/DVD z zarejestrowanym koncertem "Życia Mała Garść". Ten wyjątkowy album wciąż możecie zamówić np. za pośrednictwem salonu prasowego Empik: POD TYM LINKIEM

A już dziś Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza na projekcję koncertu poświęconego pamięci Rodzicom Natalii, która odbędzie się o godzinie 20:00 w opolskim amfiteatrze. Dokładnie tam, gdzie odbył się koncert dwa lata temu. Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy i My!

Patisa 20 lipiec 2014 0 ˇ 254
90-te urodziny babci Natalii, Haliny Szmeterling!
Newsy

Życie pisze różne scenariusze, jednak mówi się, że różne wypadki, jakie naniesie na nas ziemska egzystencja dają wiarę i możliwość stać się silniejszym. Jednak uważam, że problemy, jakie spadają na ludzkie ramiona są czasem zbyt ciężkie i ich ciężar nie powinien przygniatać szczęścia w życiu tych, którzy na nie zasłużyli. Często jestem zszokowana i bardzo nie pogodzona z faktem, że niezmiernie dobrych ogółem spotyka coś niezasłużonego, coś , czego powaga sytuacji z pogodzeniem się, wydaje się być ponad nasze możliwości. Jednak życie, a właściwie nieszczęścia to patologiczna strefa, która namnaża problemy zamiast je redukować. Jednak dzisiejszy dzień nakłania do radosnej refleksji. W każdym razie dotyczy on wyjątkowej osoby, którą zawsze podziwiałam i podziwiam nadal za hart ducha i niezłomną wiarę przeciwko tym niekorzystnym wahaniom losu, jakie spadły na tę wyjątkową personę. I mimo iż nie jest z mojej rodziny, to jednak jest Mamą wyjątkowej dla mnie osoby, którą od dziecka tak uwielbiam i adoruję w sensie przekazywania wartości własnej Idolce. Pani Halina Szmeterling to Mama Anny Jantar, wspaniałej i cudownej Piosenkarki, której pamięć celebruję do dnia dzisiejszego. Dziś ta wyjątkowa kobieta kończy 90 lat, co jest niezwykłym dniem dla jej rodziny , a przede wszystkim dla jej wnuczki Natalii, którą wychowała i której zapewniła bezwarunkową miłość i poczucie stabilizacji. To właśnie Pani Halina dbała o stworzenie domu dla Natalii, była dużym oparciem dla zięcia Jarosława, który był wdzięczny teściowej za okazane zaangażowanie. Nietypowy był to model funkcjonowania rodziny, bo który mężczyzna mieszka ze swoją teściową, jednak pani Halina od zawsze była gotowa pomocą nie tylko córce, Annie Jantar ale i całej jej rodzinie. To ona pilnowała, by Piosenkarka wracając późno z koncertów, mogła odpocząć i zajmowała się wnuczką. Potem całkowicie Pani Szmeterling poświęciła się osieroconej Natalii i jest dla niej najważniejszą osobą do dnia dzisiejszego. Naszej Jubilatce życzę przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia tych mniejszych marzeń i częściowo większych, aby zawsze była tak cudowną i wspaniałą osobą jaką jest i niech nigdy nie przestanie być wierna tym zasadom wartości, w jakich doskonaliła Annę Jantar i samą Natalię. Dużo zdrowia pani Halinko, kolejnych 90 lat i ogromnej łaski najpiękniejszych intencji i życzeń dla Pani, niech ukoronowaniem zawsze będzie Pani wyjątkowość i dobre serce, które zawsze będzie stało otworem dla wszystkich. Cudownych i tylko szczęśliwych chwil w życiu i przede wszystkim dużo słoneczka dla Pani Życzą:

Fani Natalii Kukulskiej oraz Fani Anny Jantar :)Życzenia napisała Kasia Trybuła

Patisa 11 lipiec 2014 0 ˇ 722
Koncertowo z Natalią w Buku, 14.06.2014
Od Fanów

Sezon letnich koncertów rozpoczęty! W ostatnią sobotę Natalia zagrała ze swoim zespołem w Buku koło Poznania, a dzień później wystąpiła w Nowej Soli. Mamy dla Was relację jednego z tych koncertów, a mianowicie z koncertu w Buku, który odbył się 14 czerwca 2014 roku. Swoimi wrażeniami podzieliła się Natalia Celmer, która od wielu lat bawi się na koncertach Natalii. Poza Jej relacją prezentujemy również filmy oraz pokaźną galerię zdjęć, która z pewnością przybliży Wam to wyjątkowe i muzyczne wydarzenie :)

Wraz ze zbliżającym się terminem koncertu Natalii w Buku zaczęły pojawiać się problemy, które jak początkowo myślałam skutecznie uniemożliwią mi wyjazd. Ostateczna decyzja o wyjeździe na koncert zapadła w zasadzie kilka dni wcześniej. Niestety również po drodze nie obyło się bez przeszkód (objazdy, remonty) więc na miejsce dotarłam później niż początkowo było zaplanowane. Na szczęście koncert rozpoczął się po godz. 21. Na miejscu spotkałam fanów Natalii, z niektórymi bywałam już na koncertach, ale z większością spotkałam się po raz pierwszy. Bardzo się cieszę, że oprócz kontaktów wirtualnych mogłam również nawiązać te w realu. Praktycznie dopiero stojąc pod sceną uwierzyłam w to, że się udało i że jestem na koncercie. Wraz z Natalią wyśpiewałam wszystkie utwory, nie oszczędzając gardła. Publiczność najbardziej żywiołowo reagowała na piosenkę "Wierność jest nudna". Jednak, że Natalia potrafi doskonale rozruszać publiczność przy utworze "Love in Salvation" rozniosły się głosy wołające "oo - oo". Gdy nadszedł czas na "Sexi Flexi" duża część publiczności wykonywała wraz z nami wymach ręką krzycząc przy tym: "Shake that to the beat. Now shake it to the beat...". Spore poruszenie wśród publiczności wywołał także występ w maskach przy utworze "To jest komiks" oraz ciekawe połączenie piosenek "Im więcej Ciebie tym mniej" i "Maniac". Na kilka dni przed koncertem Natalia zapytała na swoim facebooku kogo ma wypatrywać ze sceny. Na pytanie odpowiedziało mnóstwo osób. Wokalista wybrała kilkoro mieszkańców Buku i pozdrowiła ich ze sceny. Sam koncert minął mi bardzo szybko, gdy Natalia zaczęła przedstawiać zespół pomyślałam co już koniec? Po koncercie nadszedł czas na wyczekiwane cały wieczór spotkanie z Natalią (niestety dosyć krótkie). Do domu wróciłam naładowana mnóstwem pozytywnej energii oraz autografami i nowym zdjęciem z ukochaną Artystką.

Podziekowania:
Natalio, dziękuję za Twoją dobrą moc. Za to, że Twoje koncerty pozwalają mi na chwilę zapomnienia, na ucieczkę od codzienności. Mimo tylu lat bycia fanką, każde spotkanie z Tobą jest dla mnie dużym przeżyciem! :)

Ekipie koncertowej, dziękuję za życzliwe przyjęcie mnie do koncertowego grona i doskonałą zabawę. Cieszę się, że mogłam poznać tak sympatycznych ludzi :)

Manager Dorocie Witt, za opiekę nad naszą grupą podczas koncertu i umożliwienie spotkania z Natalią po koncercie :)

Członkom zespołu, za sympatię którą nam okazali :)

NATALIA CELMER


GALERIA
Fotografie Natalia Celmer


WIDEO
Autor: Natalia Celmer

Patisa 16 czerwiec 2014 0 ˇ 431
Byłyby to 64 urodziny mamy Natalii
Pamięci Anny Jantar

Wczoraj, 10 czerwca Anna Jantar ukończyłaby 64 lata...


(stylistyka warsztatu fotograficznego Zofii Nasierowskiej)


Feralna katastrofa z 14 marca 1980 roku zebrała tragiczne żniwo, pochłaniając życie 87 osób. Wśród ofiar nie brakowało wybitnych jednostek, które bezpowrotnie straciły życie - amerykański etnomuzykolog Alan Merriam, 22 członków amatorskiej reprezentacji bokserskiej USA oraz szóstka młodych delegatów z warszawskich uczelni, wracająca z obrad Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych AIESEC. Był też jeszcze jeden promyk, pełen słońca, pełen ekspresji życiowej i twórczej, który posiadał mnóstwo planów i apetytu na życie. Odziany w białe futerko z kóz, wracał z zagranicznego tournée, stęskniony do rodziny i do ukochanej ojczyzny. Niby się mówi, że w domu każdy czuje się najlepiej, więc zapewne i Ona nie mogła się doczekać twarzy bliskich, a najbardziej ukochanej córeczki - wtedy niespełna czteroletniej Natalki. Dzień wcześniej robiła zakupy dla swojej jedynaczki, bo parę dni wcześniej dziewczynka miała urodziny. Kupiwszy kreacje i zabawki dla dziecka, stęskniona matka wsiadła do radzieckiej i jak się okaże zdradliwej maszyny, której nie planem będzie spokojne wylądowanie. Mimo starań załogi i poświęcenia kapitana Lipowczana, aby uratować ludzkie istnienia, samolot rozbija się, powodując jedną z najtragiczniejszych katastrof PRL-owskiej Polski. Wspomnianą osobą, która wracała do Polski, do swojej rodziny, przyjaciół i do wiernych fanów, była polska piosenkarka Anna Jantar. Niezwykle pogodna i serdeczna artystka cieszyła się ogromną sympatią publiczności i Jej całkowitym oddaniem. Miała głowę wypełnioną nowymi pomysłami i jak zawsze była ciekawa nowych wyzwań, które dla niej mnożyły się od chętnych utalentowanych przyjaciół. Poza tym Anna Jantar, niezmiernie piękna i atrakcyjna kobieta była młodą, bo zaledwie 29-letnią kobietą, która miała przed sobą całe życie... Niestety nieprzewidziane okoliczności zabrały tę emanującą ciepłem i radością duszę, pozbawiając Jej obecności tych, którzy kochali ją najbardziej. Nieutuleni w żalu pozostali również Jej fani, którzy bardzo tłumnie przybyli na Jej pogrzeb. Ponad 40 tysięcy sympatyków Anny Jantar towarzyszyło w Jej ostatniej drodze na Cmentarz Wawrzyszewski. Na zawsze zamknięte życie polskiej piosenkarki w tragicznym locie z Ameryki do Polski będzie szeroko omawiane na przestrzeni następnych dekad a Anna Jantar wejdzie w pośmiertny panteon Tych sław, których los będzie zależny od ludzkiej pamięci. Od teraz żywot Anny Jantar będzie się opierał na ludzkich wspomnieniach, specjalnych artystycznych hołdach, programach wspomnieniowych i licznych gestach ze strony tych, którym Anna Jantar była i jest nadal bardzo bliska. Za Jej życia Jej sympatycy zbierali artykuły i prowadzili własne prywatne kroniki, po Jej tragicznym odejściu zaczął się szerzyć kult osoby piosenkarki i swoją działalność zaczęły zakładać Jej fan-cluby. Licznie nagromadzone, będą przez lata cieszyć się nie malejącą popularnością. Z nastaniem doby Internetu powstaną liczne strony przypominające postać Anny Jantar i zacieśni się integracja Jej fanów na różnych portalach społecznościowych. To zaskakujące zjawisko świadczy, jaki trwały ślad pozostawiła po sobie Bursztynowa Dziewczyna, jak jest często nazywana ze względu na swój wyjątkowy pseudonim artystyczny. I właśnie 10 czerwca Anna Jantar, gdyby żyła, obchodziłaby co roku swoje urodziny. Niemniej w tym roku przypadłyby Jej 64, które i tak mimo braku Jej fizycznej obecności były szeroko komentowane przez Jej fanów, a na Jej grobie zapłonęły setki zniczy i duże ilości kwiatów. Dowody sympatii od tych, których choć nie znała, to jednak zawsze uważała za swoich największych przyjaciół.

Droga Aniu, mimo iż Twoje odejście zawsze napawa mnie nieokreśloną tęsknotą, wiem, że każdy dzień oddala cię od sfery ziemskiej i od tego życia, które znałaś tak dobrze, to wiedz, że nadal jesteś kochana i uwielbiana. Czy to ze strony rodziny, w tym Twojej ukochanej Natalii, która robi co może, by wyrazić swój szacunek do Ciebie, czy też ze strony Twojej mamy, która włożyła całe swoje serce w wychowanie Twojej jedynaczki. I choć lata mijają, nic nie wymaże tęsknoty za Tobą. To samo przez lata odczuwał Twój mąż Jarosław, który od czterech lat może przebywać po stronie Stwórcy razem z Tobą. I Twoi Fani, zawsze pełni zaangażowania nadal szukają Twoich śladów tu, na ziemi i cieszą się z każdej ciekawostki na Twój temat. Jestem stosunkowo młodą osobą, która skrywa fascynację Tobą od dziecka. Nie raz pytam samą siebie, co wpłynęło, że zwykła dziecięca fascynacja zamieniła się w coś tak silnego pod względem emocjonalnym. Nie znam na to pytanie odpowiedzi, ale też nie jestem w stanie wyobrażać sobie tego życia w odniesieniu, jakby ono wyglądało, gdyby Ciebie w nim nie było. Jesteś częścią tej historii z moim udziałem i jestem niezwykle rad, że mogę opowiadać o Tobie wielu ludziom. Dużo z nich nie rozumie, jak można dzielić fascynację kimkolwiek, co jest brane za coś absurdalnego. Jednak ja widzę w Tobie światełko, które dodaje nadziei i miłego przekonania o życiu. A ta wiedza jest potrzebna, jeśli nie chcemy poddać się problemom. To pozwala przetrwać i jednocześnie stać się silniejszym.

Kasia Trybuła

Patisa 11 czerwiec 2014 0 ˇ 669
Dziś skończyłby 70 lat...
Newsy

Jarosław Kukulski urodził się 25 maja 1944 roku we Wrześni. Był jednym z najwybitniejszych kompozytorów polskiej piosenki i autorem większości sukcesów swojej żony Anny Jantar. Miał wyjątkowy dar tworzenia wielkich przebojów. Komponował piosenki m.in. dla Ireny Jarockiej, Krzysztofa Krawczyka, Eleni, Haliny Frąckowiak, Bogusława Meca, Zbigniewa Wodeckiego czy Ireny Santor. O swojej twórczości mówił: "piszę różne formy muzyki rozrywkowej, ale staram się swoje utwory tak konstruować, aby dzięki melodii trafiały do wszystkich odbiorców, a jednocześnie oprawiać je w takie ramy, by mogły liczyć na uznanie profesjonalistów muzyki rozrywkowej".
Tata Natalii Kukulskiej zmarł 13 września 2010 roku w Warszawie, przegrywając z bardzo ciężką chorobą. Dziś w siedemdziesiątą rocznicę Jego urodzin w rozmowie z Pawłem Piotrowiczem wspomina go ukochana córka, Natalia. Artystka opowiada o Ojcu zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Rozmowę z Natalią przeczytacie na stronie: ONET.PL.

ZAPRASZAMY!

Przypomnijmy także jeden z największych przebojów Natalii, który skomponował Jej tata:


Patisa 25 maj 2014 0 ˇ 836
Tele Świat, 16.05-29.05.2014
Prasa

W najnowszym wydaniu programu telewizyjnego "Tele Świat" ukazał się wywiad z Natalią Kukulską pt. "Mam potrzebę pomagania". Natalia jako ambasadorka SOS Wiosek Dziecięcych wciąż namawia do wspierania potrzebujących dzieci, a w lutym tego roku została laureatką nagrody w plebiscycie "Gwiazdy Dobroczynności". Wywiad z Artystką przeprowadziła Ewa Gassen - Piekarska. Zapraszamy do lektury.

(kliknij w obrazek aby powiększyć)Skan wykonany został aparatem fotograficznym. Jeśli posiadacie lepszej jakości, prosimy o przesłanie go pod adres redakcyjny: patisa@op.pl

Patisa 20 maj 2014 0 ˇ 379
"Pytanie na Śniadanie", 13.05.2014
Video

W ubiegły wtorek, Natalia (ambasadorka SOS WIOSEK DZIECIĘCYCH) i Maria Borowiec były gośćmi programu "Pytanie na Śniadanie". Pretekstem do tego spotkania była najnowsza kampania SOS Wiosek Dziecięcych "Aby stać się dorosłym najpierw trzeba być dzieckiem". Maria, która zasiadła obok Natalii jest byłą podopieczną SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju. O swojej Mamie SOS mówi: "Ją i tylko ją nazywam „mamą". Ona nauczyła mnie żyć. Pokazywała świat. To jej zawdzięczam beztroskie dzieciństwo pełne psot, śmiechu i miłości", po czym dodaje: "Mam wielką nadzieję, że będę potrafiła być dla moich dzieci taką matką, jaką ona jest dla nas."

Więcej o Jej wspomnieniach, relacjach i najnowszej kampanii na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych dowiecie się z rozmowy do której link ukryty jest w powyższym obrazku.

Zapraszamy!

FOTOGALERIA

fot. Krzysztof Kuczyk / FORUM

Zobaczcie również wiosenną playlistę Natalii :)

Patisa 15 maj 2014 0 ˇ 322
Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, 26.04.2014
Koncerty

26 kwietnia w przeddzień kanonizacji Jana Pawła II na Białych Morzach w Łagiewnikach odbył się uroczysty koncert "Kolory Miłosierdzia" z udziałem gwiazd. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, którego honorowy patronat objął J.E. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski oraz Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego. Koncert składał się z dwóch części. Pierwsza - "Jan Paweł II - orędownik Bożego Miłosierdzia", druga - "Jan Paweł II - prorok wyobraźni miłosierdzia". To właśnie w drugiej części zaprezentowały się wspaniałe Gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. W koncercie "Kolory Miłosierdzia" wzięli udział: Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Edyta Geppert, Monika Kuszyńska, Ania Wyszkoni, Golec uOrkiestra, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Rafał Brzozowski, Ryszard Rynkowski, Muniek Staszczyk, Mietek Szcześniak, Zbigniew Wodecki, Wayne Ellington i Ruth Waldron. Koncert poprowadziła Agata Młynarska i Krzysztof Ziemiec. Było to jedno z największych artystycznych wydarzeń o międzynarodowym zasięgu, ale też wielkie przeżycie. W tych dniach przypomnieliśmy sobie, jak wiele Papież Jan Paweł II nam zostawił.


Jeśli jeszcze nie oglądaliście koncertu z Łagiewnik to serdecznie zapraszamy na stronę TVP.PL, gdzie znajduje się cały koncert:

TVP.PL/KOLORY-MILOSIERDZIA

natomiast jeśli chcecie posłuchać tylko samej Natalii to zapraszamy pod następujące linki:

Nie lękajcie się (Natalia & Kuba Badach)
Decymy (Natalia)


Galeria z koncertu
Fotografie Zbigniew Pluta

Natalia i Kuba Badach - "Nie lękajcie się"


Galeria z próby i kulis

Fotografie Zbigniew Pluta


MEDIA O KONCERCIE:

ONET.PL

FAKT.PL [WIDEO] SE.PL
INTERIA.PL FAKT.PL PUDELEK.PL
KRAKOW.PL FLESIK.PL


Rozmowa z Natalią o Papieżu Janie Pawle II w "Między ziemią a niebem", TVP1, 27.04.2014:
KLIKNIJ TUTAJ

Patisa 01 maj 2014 0 ˇ 625
Strona 2 z 43 < 1 2 3 4 5 > >>
Linki do stron z Natalią

 

Góra strony
Maxi Singiel
Zapraszamy do słuchania najnowszego singla Natalii Kukulskiej!


Autograf Natalii
Natalia Kukulska
Aby otrzymać specjalną pocztówkę z autografem Natalii Kukulskiej, wystarczy przesłać zaadresowaną kopertę z naklejonym znaczkiem zwrotnym na adres:

Patrycja Zobel
Dalki 18, skr. poczt.21
62-200 Gniezno

Wszelkie pytania kierujcie pod adres: patisa@op.pl

(Czas oczekiwania na autograf z dedykacją od 3-12 miesięcy).

Cbox - dla Was :)

Enter - wysyłanie wiadomości (nie przejdziemy do nowej linii).


Natalia Kukulska oficjalna strona

           ViPRoom i Gwiazdy Olgi Jakubiec

FACEBOOK.COM/VIPROOM

Zobacz też: Specjalne podziękowania dla Olgi Jakubiec
od Fanów Natalii Kukulskiej

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Artykuły :: Download :: Forum :: Linki :: Kategorie Newsów
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie